У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

iff.npu.edu.ua

spf.npu.edu.ua

   

 

19 жовтня 2020 року в Київському національному університеті культури і мистецтв, відбулася міжнародна конференція «Освітні виклики соціокультурної сфери. Імплементація європейських цінностей в аудіовізуальній культурі.»

Logo Sbrod

Імплементація європейських цінностей в аудіовізуальній культурі» в рамках партнерства НПУ ім. М. П. Драгоманова та Київського національного університету культури та мистецтв в сфері співробітництва у виконанні проєкту програми Еразмус+ напряму Жана Моне 620635-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR-  Кафедра Жана Моне «Соціальні та культурні аспекти Європейський Студій» (SCAES).

Також конференція продилась за підтримки учасників-партнерів проєкту програми Еразмус+ напряму Жана Моне  620545-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-PROJECT  Проєкт Жана Моне «Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого розвитку» (EVDISD).

В міжнародній конференції прийняло участь більше 100 освітян з європейських та українських ЗВО.

До організаційного комітету конференції увійшли представники факультету менеджменту освіти та науки НПУ ім. М. П. Драгоманова

Нестерова Марія Олександрівна доцент, доктор філософських наук, професор кафедри менеджменту та інноваційних технологій факультету менеджменту освіти та науки НПУ ім. М.П. Драгоманова

Яценко Олена Дмитрівна доцент, кандидат філософських наук, доцент кафедри менеджменту та інноваційних технологій факультету менеджменту освіти та науки НПУ імені М.П. Драгоманова

 

 

 

2020 11 02 19 43 05

 

З вітальним словом виступив п. П. Крайнік, експерт напряму Жана Моне Національного Еразмус+ Офісу в Україні. Модератор конференції – п. А. Чужиков (КНУКім), який є викладачем Кафедри Жана Моне. Також в сесійних засіданнях прийняла участь проф. Д. Спулбер (Університет Генуї, Італія), яка є лідером проєктів Кафедра Жана Моне SCAES та Проєкт Жана Моне EVDISD.  Проф. М. Нестерова на пленарному засіданні конференції презентувала два нових проекти, які вона координує в НПУ ім. М.П. Драгоманова:

  1. Жан Моне Проєкт «Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого розвитку» - JM Project "European Values of Diversity and Inclusion for Sustainable Development (EVDISD)". Цей проект передбачає навчальні візити та низку заходів із поширення європейських цінностей в системі вищої освіти та в громадянському суспільстві: конференцію та літню школу, які включають проведення тренінгів та воркшопів від європейських експертів проєкту з університету Генуї (Італія) та Університету Жиліна (Словаччина).
  2. Кафедра Жана Моне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій» - JM Chair "Social and Cultural Aspects of EU Studies" (SCAES). Кафедра передбачає викладання курсів з соціокультурних аспектів Європейських Студій для бакалаврів НПУ ім. М.П. Драгоманова, факультету менеджменту освіти та науки та магістрів НУБІП та КНУКіМ, зокрема, «Європейські практики соціокультурного проєктування», «Міжкультурний діалог: Європейський досвід», «Культурна політика ЄС», «Молодіжна політика ЄС», тощо.

2020 11 02 19 42 14

Захід пройшов спільно із партнерами:

  • Національного Еразмус+ офіс в Україні,
  • Київського національного університету культури і мистецтв (основний організатор заходу),
  • Факультету кіно і телебачення,
  • Київського університету культури, Кафедри кіно-телемистецтва,
  • Асоціації дослідників європейських цінностей в освіті ( AREVE) (співорганізатор заходу),
  • Університету Генуї (Італія),
  • Київського національного економічного університету імені В.Гетьмана,
  • Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (співорганізатор заходу),
  • Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького,
  • Національної спілки кінематографістів України.
  • Основні напрями роботи конференції.
  • 1. Європейська медіа (аудіовізуальна) політика: теорія і практика
  • 2. Ціннісний вимір культурно-освітніх практик.
  • 3. Інклюзія в освіті у контексті Європейських цінностей

 

Завантажити програму конференції

 

   
© ALLROUNDER