НПУ імені М.П. Драгомановавідзначає свою 185 Весну. Впершена факультеті відбулося феєричне шоу краси дівчат «Міс факультету менеджменту освіти та науки – 2019».

Молоді, красиві, завзяті, чарівні дівчата впевнено виходять на сцену, щоб довести всім, що вони – найкращі, найрозумніші, найкмітливіші, найталановитіші.

miss NPU-309 24  miss NPU-309 27

Оцінювало виступи учасників компетентне журі:

Тетяна Іванівна Андрущенко, завідувач кафедри етики та естетики, Голова Журі

Ігор Георгійович Вєтров, проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних факультетів

Ольга Петрівна Кивлюк, завідувач кафедри методології науки та міжнародної освіти

Денис Борисович Свириденко, заступник декана факультету з наукової роботи

Микола Вікторович Кириленко, в.о. голови студентського парламенту факультету

miss NPU-309 29         miss NPU-309 88

Учасники підготували нереальну цікаву та дивовижну конкурсну програму, що включала в себе дефіле – «Етнічні мотиви» та «Візитна картка». Також учасники розкривали грані свого інтелекту у конкурсі«Шахматні королеви» та найочікуваніше шоу всіма глядачами - це творчий конкурс «Мої таланти». Останнім у конкурсній програмі був вихід у вечірніх сукнях, де всі глядачі мали змогу оцінити витонченість та чарівність наших конкурсанток.

miss NPU-309 31   miss NPU-309 245

miss NPU-309 263             miss NPU-309 276

miss NPU-309 295

Наші дорогі дівчата, достойні представниці рідного факультету, з гідністю пройшли ці непрості та цікаві випробування. Публіка в залі була зачарована розкритою індивідуальністю, артистизмом, майстерністю, щирістю, пластичністю, грацією, які учасниці демонстрували під час всіх конкурсів.

Отож, найочікуванішим результатом свята, звичайно, є титул «Міс факультету менеджменту освіти та науки - 2019». Переможницею конкурсу стала Катерина Мельніченко.

Наші милі принцеси:

Міс Глядацких Симпатій – Валерія Коваленко

Міс Чарівність – Катерина Голишкіна

Міс Креативність – Анастасія Хроль

Міс Конгеніальність – Таїсія Шелемба

Міс Романтичність – Естер Петровська

Міс Витонченість – Анна Лавриченко.

miss NPU-309 280

miss NPU-309 279

miss NPU-309 266

Наших дівчат прийшли підтримати деканат, викладачі та представники студентського активу першого, другого, третього, четвертого курсів та магістри факультету.

miss NPU-309 252    miss NPU-309 253

miss NPU-309 233