25 квітня 2019 року у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова відбувся міжнародний круглий стіл «СОЦІАЛЬНА ЗГУРТОВАНІСТЬ ТА ІНКЛЮЗІЯ В ОСВІТІ: ЄВРОПЕЙСЬКІ СТУДІЇ ДЛЯ МОЛОДІ».

У засіданні круглого столу взяли участь Ярема О.Й., заступник міністра молоді та спорту України, Вернидуб Р.М. проректор з навчально-методичної роботи НПУ імені М.П.Драгоманова, Кочубей Н.В., завідувач кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності, Нестерова М.О., академічний координатор Модулю Жана Моне, Синьов В.М., президент ВГО «Українська асоціація корекційних педагогів України» та викладачі і студенти факультетів менеджменту освіти та науки, спеціальної та інклюзивної освіти.

Круглий стіл відбувся з ініціативи Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Університету Генуї (Італія), Масариков університет (Чехія), The European Hose (Данія), Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Кам’янець-Подільського національного університету імені І. Огієнка, Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка (кафедра спеціальної та інклюзивної освіти), Глухівського національного педагогічного університету імені О. Довженка, Наукових часописів («Філософія освіти. Philosophy of Education», «Корекційна педагогіка та спеціальна психологія», «Вища освіта України»), Науково-дослідного центру когнітивістики НПУ імені М. П. Драгоманова.

Тематичні напрями роботи круглого стола: «Європейські студії для молоді: 30 років програми Жана Моне», «Соціальна згуртованість в освіті: європейський досвід», «Соціальні виміри в інклюзії», «Інклюзія в молодіжній роботі»