У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

iff.npu.edu.ua

spf.npu.edu.ua

   

 

ЦЕНТР ДИСТАНЦІЙНОЇ ОСВІТИ ФАКУЛЬТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ ТА НАУКИ

НПУ ІМ. М.П.ДРАГОМАНОВА

місто ЛУБНИ

 

ПРОВОДИТЬ НАБІР АБІТУРІЄНТІВ НА ЗАОЧНО - ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ 

 - Що таке дистанційне навчання? (ДН)
Назва говорить само за себе - навчання на відстані. Це не обов'язково має на увазі сотні кілометрів між викладачем і студентом. Дистанційне навчання - це перш за все відсутність необхідності ходити в який-небудь учбовий заклад в строго наказаний розкладом час, виконувати програму курсу в установленому порядку. ДН забезпечує можливість вчитися тоді, коли Вам це зручно, в тому темпі і в такі терміни, які ви вибираєте самі. При цьому не потрібно витрачати час на дорогу. ДН на сучасному світі здійснюється за допомогою таких технологій, як Інтернет в голосовому і текстовому режимах, e-mail, телефонний і факсимільний зв'язок, відеоконференції і, звичайно ж, традиційна пересилка учбових матеріалів звичайною поштою (друкарських, аудіо, відео і електронних учбових матеріалів). Ці технології утворюють сполучну ланку між студентом і викладачем, яких можуть розділяти тисячі кілометрів, і забезпечують можливість щоденного спілкування.

  

Центр дистанційної освіти факультету менеджменту освіти та науки НПУ імені М.П.Драгоманова розташований в м.Лубни, Полтавської області, але це не заважає в ньому успішно навчатися студентам з 8 областей України, так як заочно – дистанційна форма навчання не передбачає відвідування лекцій та виїзди на весь період сесії, бо навчання наших студентів проходить за дистанційними технологіями.
Наші переваги:

Читатити далі...

 

НПУ імені М.П.Драгоманова на базі Центру дистанційної освіти факультету менеджменту освіти та науки НПУ імені М.П.Драгоманова продовжує набір слухачів на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників (закладів загальної середньої освіти, дошкільних навчальних заклад та позашкільних закладів освіти)

Читатити далі...

 

Презентация до дня відкритих дверей

Читатити далі...

 

 

КОНТАКТИ:

Наша група у Фейсбуці: www.facebook.com/groups/229556884431545/

Наша адреса: Полтавська обл., м.Лубни, вул. Генерала Ляскіна 2, ауд.228. (приміщення ЗОШ № 10).

(099) 032-72-21 Тетяна Вікторівна Тюменцева (директор Центру)
(099) 481-06-07 Анастасія Ігорівна Щербакова (секретар Центру)

 

 

 

 

   
© ALLROUNDER