Кафедру педагогіки і психології вищої школи створено в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова 22 листопада 1999 р. як загальноуніверситетську. Завідувач-засновник – доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України О. Г. Мороз (очолював кафедру в 2000-2007 рр.). З 2009 р. по теперішній час підрозділ очолює доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Н. М. Дем’яненко.

У 2019 р. з метою оптимізації освітньої діяльності факультету менеджменту освіти та науки до кафедри було приєднано кафедру педагогічної творчості. Об’єднаній структурі залишено назву ‑ кафедра педагогіки і психології вищої школи.

АДРЕСА: м. Київ, вул.Тургенєвська, 8/14, гуманітарний корпус НПУ імені М. П. Драгоманова, ауд. 3-9.

КОНТАКТИ:

тел. (044) 238-01-78